Autoservis

Naša spoločnosť bola založená v roku 1992 a poskytuje služby v oblasti organizačného poradenstva v spolupráci s Lloyds Register Quality Assurance a od roku 1997 vykonáva aj autoservisnú činnosť. V autoservise pracujú traja mechanici a jedna účtovníčka.

Vykonávame všetky druhy opráv (klampiarske, lakýrnicke, mechanické, autoelektrikárske).

V našom záujme je poskytnúť zákazníkovy komplexný servis, a preto čo nevykonávame (napr. nastavenie geometrie) zabezpečíme dodávateľsky a zákazník dostane kompletnú zákazku, aj čo sa týka prác na zákazke a aj administratívnych záležitostí (napr. skompletizovanie dokumentov potrebných k poistnému plneniu, zabezpečenie obhliadky a iné).

Taktiež vykonávame opravy bezhotovostne na krycí list. Všetky formality vybavíme za Vás, vykonáme obhliadku, opravíme na krycí list. Vy zaplatíte len spoluúčasť a máte opravené auto.

Od roku 2010 sme členom medzinárodnej európskej siete autoservisov Autofit a máme zavedený systém riadenia kvality podľa ISO 9001. Našu politiku kvality nájdete v oddelení systémy kvality.

Máme vlastnú lakovňu, čo značne zkracuje čas karosárkych opráv. Ďalej predávame náhradné diely a autodoplnky, robíme výmeny čelných skiel aj bezhotovostne.

Pre našich partnerov zabezpečujeme kompletnú starostlivosť o vozový park vrátane STK a EK.

Vykonávame aj servisné prehliadky predpísané výrobcom na vozidlá v záruke (garančné prehliadky). Máme dielenské a aj softwarové vybavenie na úrovni autorizovaného servisu. Používame originálne náhradné diely, alebo kvalitatívne zhodné s originálnymi náhradnými dielmi.

Ďalej ponúkame za poplatok posúdenie škôd na motorových vozidlách softwarom Audatex. Predaj náhradných dielov na všetky vozidlá od rôznych výrobcov aj OE diely za prijatelné ceny.

Na diagnostiku elektronických systémov používame diagnostiku TEXA a individuálne aj koncernovú diagnostiku.